8 Temmuz 2020 Çarşamba
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Ünlü teknik direktörün menajeri Fenerbahçe'yi neden reddettiklerini anlattı

Ünlü teknik direktörün menajeri Fenerbahçeyi neden reddettiklerini anlattı
30 Haziran 2020
00:31
0
Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan teknik direktör Rui Vitoria'nın menajeri, Portekizli çalıştırıcının Al Nasr'da mutlu olduğu için sarı lacivertli kulübün teklifini reddediğini ve kulübüyle 2 yıllık sözleşme yenilediğini dile getirdi.

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan isimlerden biri olarak öne çıkan Rui Vitoria'nın menajerinden açıklama geldi.

Arabistan'da Al Nasr takımını yöneten Portekizli hocanın temsilcilerinden Muhammed Afzal, "Rui'nin önceliği Al Nasr. Türkiye'den Fenerbahçe'nin de ilgisi vardı. O şu anda Al Nasr'da ve içinde bulunduğu projede mutlu. Kulübün futbol okullarında her yaştan genç, futbolcu olmak için mücadele veriyor ve onları da takip ediyor. Vitoria, Al Nasr ile sözleşmesini geçen hafta 2 yıllığına yeniledi" dedi.

AL NASR'DA HEM ŞAMPİYONLUK HEM KUPA SEVİNCİ YAŞADI
Suudi Arabistan'da kariyerine iyi bir başlangıç yapan ve Al Nasr ile şampiyonluk yaşayan Portekizli çalıştırıcı, aynı zamanda Arabistan Süper Kupası'nı da kazandı.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.

Warning: require_once(/home/u7852336/bozkurt32.com/usr/cache/news_5.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u7852336/bozkurt32.com/cms_news.php on line 89