3 Temmuz 2020 Cuma
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Türkiye ile hesabı olanları azdırmayın

Türkiye ile hesabı olanları azdırmayın
12 Haziran 2019
10:01
0
Yanlış kimden gelirse gelsin yanlıştır. Türkiye ile hesabı olanları daha da ümitlendirecek ve azdıracak bir yanlışa hiçbir şartta ortak olmamak gerekiyor.

   MHP’nin Cumhur ittifakı içindeki onurlu duruşu; samimi, gayretli ve kararlı çabası, bu ülke ve milletle meselesi olanları çok ama çok rahatsız ediyor. Bütün işleri güçlerini bir kenara bıraktılar, MHP’yi kışkırtmak, provoke etmek ve ittifaka fitne sokmak için akla hayale gelmeyecek şeyler söylüyorlar. CHP ve yancılarının bu konuda özel bir çaba içinde olduğunu ibretle izliyoruz. Eski defterleri karıştırıyorlar, uydurdukları yalanları gerçekmiş gibi servis ediyorlar, yapılan açıklamalara kendilerince anlamlar yükleyip çarpıtma ve yanıltma yaparak milletin zihnini bulandırmaya uğraşıyorlar. İP’in kendi perişan haline bakmadan MHP’yi hedef almasını hayretle takip ediyoruz. Kandil uzantıları, PKK savunucuları ile biraraya gelip, MHP’ye muhalefet etmek ve buradan da bir eski ülkücülük sonucu çıkarmak, sözün bittiği yerdir. Bunu yapanları millet affetse bile, tarih affetmeyecektir.

ÇÖZÜLEMEYECEK MESELE YOK

  Bu fitne güruhu boş bir çaba içindedir. Türkiye'nin başarısız olmasını ve buradan kendilerine bir alan açılmasını arzulayan çevrelerin, yürüttükleri kara propaganda, kaos, kriz ve kargaşa çıkarma arayışı varlık sebeplerine uygun olsa da, büyük bir vebaldir. Böyle bir ortam içerisinde MHP’nin kararı net, tavrı kesin, siyaseti temiz, hedefi açıktır. Türkiye sistem değişikliği yapmıştır ve yepyeni bir döneme girmiştir. Bunun yerleşip işlemesine kimse engel olamayacaktır. İstanbul seçimlerinden sonra 4 yıl Türkiye'de bir seçim olmayacaktır. Bu zamanın doğru değerlendirilmesi durumunda, ülkemizin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Cumhurbaşkanlığı

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya