10 Temmuz 2020 Cuma
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 

Tombalak Yaşar, HDP'ye ne zaman geçeceksin

Tombalak Yaşar, HDPye ne zaman geçeceksin
30 Haziran 2020
10:16
0

          Böyle basit, pespaye bir ağızla MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi MİT mensubu olmakla suçluyorsun. Madem Başbuğ Türkeş sana böyle bir mektup gönderdi. Anavatan Partisinden istifa edince niçin MHP’ye katıldın ve 3 Kasım 2002 seçimlerinde niçin MHP milletvekili adayı oldun? 2013 yılında MHP Grup Toplantılarına katılarak niçin MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin konuşmalarını alkışlıyordun? Yoksa sen de mi MİT görevlisisin Tombalak Yaşar?

          Tombalak Yaşar yine boş durmuyor. MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlığı yapması için neyi ağzına uzatsalar ona konuşuyor. Gerçekten kiloda ağır ama taşıdığı sıfatlar açısından çok hafif bir adammış…

          Tombalak Yaşar, bu ülkede milletvekilliği, bakanlık, siyasi parti genel başkanlıkları yaptı ama bu sıfatların ağırlığını hiçbir zaman kaldıramadı.

          Bir kere rüzgârgülü gibi sürekli partilerden partilere dönen birinin ağırlığı da, güvenilecek karakteri de zaten olmaz. Sürekli hatırlattım ama ne çeşit fırıldak olduğunu anlayın diye gezdiği partileri tekrar tekrar hatırlatıyorum.

          1980 öncesi Başbuğ Alparslan Türkeş’in yanında MHP’de siyasete başladı. 1980 sonrası yağlı siyaseti görünce Anavatan Partisi kurulduğunda soluğu hemen Turgut Özal’ın yanında aldı. Anavatan Partisinde Mesut Yılmaz ile yol yürürken kendisini milletvekili, bakan yaptığı halde onunla

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya