24 Ekim 2019 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

Tilki vaaz vermeye başladıysa...

Tilki vaaz vermeye başladıysa...
13 Temmuz 2019
10:31
0

''Tilki vaaz vermeye başladığında, gözünüz tavuklarda olsun.” diye bir atasözümüz vardır. Terör örgütü FETÖ ve PKK ile ittifak halinde olan CHP’nin Grup Başkanvekili Özgür Özel’in “15 Temmuz bazı yerlerde ‘tiyatroydu’ deniliyor, tiyatro miyatro değil, bal gibi kanlı bir darbe girişimiydi; rejime, Meclise, ülkeyi yönetenlere, demokrasiye kast ediyordu” cümlelerini duyunca aklıma direkt bu atasözü geldi.

Çünkü bunları diyen hep kendi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 15 Temmuz için sürekli “15 Temmuz kontrollü darbe girişimidir. Saat 21.00’da darbe mi olurdu, biliyorlardı. Erdoğan da darbenin olacağını biliyordu. Niye Marmaris’te saklanıyor? Darbe olacağını bildiği için. Darbeyi fırsata dönüştürmek için ve yaptılar bunu” diyordu.

Hatta 15 Temmuz 2016’da kahramanlık destanı yazan vatandaşlara dil uzatarak “Daha önceki darbelerde olmayan bir şey yaptılar. Şiddet kullanan militanlara güvence verdiler” ifadesini kullanmıştı. CHP’de hep bir 15 Temmuz darbe girişimini sulandırma gayreti olmuştur. Bunu en başta yapan da Kemal Kılıçdaroğlu’dur.

Daha geçen hafta FETÖ’cü yazarlar için “Bunlar niçin hapiste” diye kamuoyu oluşturmaya çalışmıştır. Çok ilginçtir Kemal Kılıçdaroğlu “Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak, hangi gerekçeyle içeride? “ dedikten hemen sonra Yargıtay, FETÖ davasında yargılanan Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak’a verilen cezaları bozdu. Kararda, yeterli delil bulunmadığı gerekçesiyle Mehmet Altan hakkında beraat kararı verilmesi

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya