6 Aralık 2019 Cuma
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

Taşköprü'de toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi

Taşköprüde toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi
15 Ağustos 2019
19:31
0
33. Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali kapsamında Taşköprü Belediyesi tarafından Toplu Sünnet Şöleni gerçekleştirildi.

33. Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali kapsamında Taşköprü Belediyesi tarafından Toplu Sünnet Şöleni gerçekleştirildi.

Bu yıl 33.'sü düzenlenen Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sanat Festivali, Taşköprü Belediyesinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında 6'ıncı kez düzenlenen Toplu Sünnet Şöleniyle başladı. Etkinliğe, KASDER Başkanı Remzi Şen, MHP Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber, Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Reçber, Taşköprü İlçe Müftüsü Kahraman Yaman, Belediye Meclis Üyeleri, Taşköprü Dernekler Federasyonu Başkanı Halil Hasanoğlu, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve iş adamları katıldı.

Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen Toplu Sünnet Şöleni, Kur'an-ı Kerim tilaveti okunarak başladı. Atatürk ilk ve ortaokul öğrencilerinin Artvin yöresine ait halk oyunu gösterisiyle devam eden programda Azeri sanatçı Vüsale Askerova da sahne alarak marş okudu. Vüsale Askerova'nın performansının ardından Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Azeri sanatçıya plaket takdim etti.

Vüsale Askerova, "Azerbaycan'dan kucak dolusu selamlar getirdim. Çok sevindim bugün burada olmak için davet aldığıma. Sarımsak Festivali'ni daha önce de duymuştum. Festivaller her zaman olur. Uluslararası Sarımsak Festivali'ne davet edilmiş olmak, yer almam benim için bir onurdur. Beni memnun etti. Çünkü biz kardeş ülkeyiz, dost ülkeyiz. Burada kendimi hiç yabancı hissetmedim. Ve bu dostluğumuz, kardeşliğimiz daimî, ebedi olsun inşallah. Birbirimizden hiç kopmayalım. Bu işler, organizasyonlar her zaman olsun. Abdullah Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Böyle güzel bir

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya