23 Şubat 2020 Pazar
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

Serok Ahmet kimin ünvanı?

Serok Ahmet kimin ünvanı?
26 Ağustos 2019
10:01
0
Türkiye’yi felakete götüren ve ağır bedeller ödeten, adına çözüm dediğiniz çözülme sürecini HDP ile götüren siz değil miydiniz? Hendekler hangi başbakan zamanında açıldı? 7 Haziran seçimlerinden sonra 45 günlük sürenin 37 gününü CHP ile bakanlık pazarlıkl

Kerameti kendinden menkul Serok Ahmet, siyasetteki hazin siciline bakmadan parti kurmak için harekete geçmiş. Bu cümlenin eksik olduğunun farkındayım ve hemen “siyasi sicilinden memnun kalanlar, parti kurması için kendisini harekete geçirmiş” diye düzeltiyorum. Böyle bir sicille siyaset sahnesine, hem de iddialı bir şekilde çıkmanın altında ne yattığı, daha ilk hamlede anlaşıldı. Serok Ahmet belli ki, bölmek, bozmak, nifak sokmak ve böylece kaldığı yerden devam edebilmek için özel bir misyon üstlenmiş. Doğal olarak ilk saldıracağı yer de, bu ülkenin varlığının ve birliğinin teminatı olan, Cumhur ittifakı ile birlikte bekamıza yönelik tehdit ve tehlikeleri yok etmek için her fedakarlığı göze alan MHP oluyor. O da çok iyi biliyor ki, MHP var oldukça, ne bir yerlere varmaları mümkün, ne de sonuç almalarının imkan ve ihtimali var.

ÖNCE HESABINI VER

MHP bu tür saldırılara alışık ve bu duruma pek şaşırmıyoruz. Bizi asıl şaşırtan, milletin aklıyla bu kadar alay etmesi ve pişkinlikte bu kadar ileri gitmesidir. Bay Davutoğlu, ya temsil ettiği makamların farkında değil, ya da herkesi aptal, sadece kendisini akıllı zannediyor. Başbakanlık, devleti yönetmek gibi bir kudreti kullanmak ve doğal olarak yapılan her iyi şeye sahip çıkmak, yanlış ve yetersizliklerin de hesabını vermek makamıdır. Aynı şey bugünkü sistem içinde Cumhurbaşkanı için geçerlidir.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya