11 Ağustos 2020 Salı
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 

Milletvekili Yılmaz’dan belediyeye ziyaret

Milletvekili Yılmaz’dan belediyeye ziyaret
3 Temmuz 2020
18:46
0
AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret etti.

Beraberinde İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve Kadın Kolları Başkanı Emine Can’la birlikte Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret eden AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Başkanvekili Altunok’la belediye çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette konuşan AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz konuşmasında, “Halkımız Silifke’de hizmet etme görevini Cumhur ittifakımıza vermiştir. Silifke’mize ve halkımıza hizmet etme görevini bugüne kadar layıki ile sürdüren Belediye Başkanvekilimiz Sadık Altunok ve ekibine yaptıkları güzel hizmetler için teşekkür ediyorum. Belediyemiz tarafından hazırlanan projelerin hizmete sunulması için biz de bölge milletvekilleri olarak üzerimize düşeni yerine getirmeye hazırız.

Dün olduğu gibi bugünde cumhur ittifakı dimdik ayaktadır. Halkımıza ve şehirlerimize yönelik hazırlanan tüm projelerin destekçisi ve takipçisi oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz. Bir ve diri olacağız. Çalışmalarımızı el birliği içinde yaparak ilçelerimize ve güzel Mersin’imize hizmet akışını sağlayacağız. Başkanvekili Sadık Altunok ve ekibinin ilçemiz Silifke ve Silifkeli vatandaşlarımıza yönelik hazırladıkları tüm projelerin Ankara’da takipçisi ve destekçisi olmaya devam edeceğim” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kendisini ziyarete gelen AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve Kadın Kolları Başkanı Emine Can’la birlikte bir süre makamında sohbet eden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok,ziyaret anısına Milletvekili Yılmaz’a bir Silifke Tablosu hediye etti.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya