20 Ocak 2020 Pazartesi
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

Messi’den Neymar ve Ronaldo açıklaması!

Messi’den Neymar ve Ronaldo açıklaması!
13 Eylül 2019
18:16
0
Arjantinli yıldız Lionel Messi, Brezilyalı yıldız Neymar ve Cristiano Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

Lionel Messi, Brezilyalı yıldız Neymar'ı Barcelona'da görmek istediğini belirtti ve Ronaldo'nun 'yemek' açıklamasına karşılık verdi.

Sport gazetesine röportaj veren Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, sezon sonunda bedelsiz ayrılacağı yönündeki haberler hakkında açıklama yapmazken, sözleşmesine ilişkin merak edilen detayları da açıklamadı.

"Benim için ekstra para kazanmak veya sözleşme önemli değil. Beni asıl motive eden şeyler kupalar kazanan bir takım" diyen Messi, taraftarlara mesaj vererek "Söyleyebileceğim tek şey mümkün olduğu kadar Barcelona'da oynamak istiyorum. Kayerim boyunca buranan evim olduğunu söyledim. İstediğim için buradayım. Burada oynamak istiyorum çünkü fiziksel olarak iyiyim ve bu takımın önemli bir oyuncusuyum" ifadelerini kullandı.

"Neymar takımda olmalı"
Messi, Neymar'ın Barcelona'ya dönmek istediğini açıklarken; "Dünyanın en iyi oyuncularından biri. Takımda olması, hedeflerimize ulaşmamızda şansımızı artırır" dedi.

Tekrar takıma dönmesi gündeme gelen ancak yaz transfer döneminde PSG'de kalan Neymar'ın dönmesine sıcak bakan Messi, "Dürüst olmam gerekirse Neymar'ın geri dönmesini istedim. Ancak bazı insanların da dönmesini istememesini anlayabilirim. Gidişiyle ilgili sorunlar olmuş olabilir; ancak ben olayın sportif yönünden bakıyorum. Bana öre Neymar, dünyanın en iyi oyuncularından bir tanesi. Onun takımda olması hedeflerimize ulaşmamızda şansımızı artırır. Olmazsa da takımı düşünmek ve hedeflerimize odaklanmamız gerekiyor" diye konuştu.

Barcelona Neymar için çabalıyor mu?
Barcelona'nın Neymar transferi için her şeyi yapıp yapmadığıyla ilgili soruya ise yıldız oyuncu, "Yönetimde neler olduğunu bilmiyorum. Neymar ile konuştum ve bana neler olduğunu anlattı. Geri dönmek için sabırsız.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya