16 Aralık 2019 Pazartesi
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

Manken namusu pazarlayan namussuzlar ve ona sahip çıkanlar!

Manken namusu pazarlayan namussuzlar ve ona sahip çıkanlar!
16 Ağustos 2019
10:01
0

Uzun bir aradan sonra yine siz değerli okuyucularımla beraberim. Yeniden hepinize “merhaba” diyerek yazıma başlamak istiyorum. Sizlerle ayrı kaldığımız günlerde birçok konuyu değerlendirmeyi atladık. Fakat konuları yine birbirine bağlayarak o konuları da önümüzdeki günlerde değerlendireceğiz.

Bugünkü yazıma,  tatil ve bayram sebebiyle ayrı kaldığım günlerde şahsımın da adının karıştığı bir olayın gerçek yüzünü size anlatarak başlamak istiyorum. Bu aynı zamanda FETÖ-sol merkezli, taraflı, takıntılı ve proje medyanın içinde bulunduğu çirkef ve rezil halin de belgesi olacaktır.

Konunun başrol oyuncusu İP isimli proje partide, Ankara kurucu üyesi olduğu iddia edilen Davut Sevinç isimli bir ahlaksızdır. Bu ahlaksızın sosyal medya paylaşımları ve bu ahlaksıza yaptığı paylaşımlardan dolayı özür dilettirilme meselesi, konunun ana omurgasıdır.

Ben ailece Antalya’da tatilde iken, bu şahsın sosyal medya üzerinden MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik ahlaksızca yaptığı paylaşımları ve ülkücülere yönelik hakaretlerini gördüm. Her ülkücü gibi onun paylaşımlarına sosyal medya üzerinden tepki gösterdim. O kişi, ahlaksız paylaşımlarına ve ülkücüler de çok ağır sözlerle bu ahlaksızın paylaşımlarına tepki göstermeye devam ederken, o günlerde, bu Davut Sevinç isimli ahlaksızın kendi yaptığı paylaşımlarına dair özür dilediği videosu sosyal medyaya düştü. Ben de tatilde iken sosyal medyada gördüğüm o videonun üzerine Koskoca adamsın, madem böyle özür dileyeceğin hallere düşecektin niçin MHP

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya