1 Haziran 2020 Pazartesi
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

MHP'den uzman çavuşlar için hükümete çağrı

MHPden uzman çavuşlar için hükümete çağrı
27 Temmuz 2018
14:03
0
Bedelli askerliğin yasalaşmasının ardından MHP, uzman çavuşların kadroya alınması için AK Parti ve hükümete çağrıda bulundu.

MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, uzman çavuşların kadroya alınması için hazırladıkları kanun teklifini yenilediklerini belirterek, "Gelin hep beraber uzman çavuşlarımızı kadroya alalım, bu işi bitirelim" dedi.

Bedelli askerliğin yasalaşmasının ardından MHP, uzman çavuşlar için harekete geçti, uzman çavuşların kadroya alınması için yasa teklifi verdi.

Yasa teklifini hazırlayan MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, "Çağrım, hükümet ve AK Parti'ye gelin hep beraber uzman çavuşlarımızı kadroya alalım. Bu kahramanlar, vatan ve millete bedelsiz şekilde hizmet ediyor, bedelini de canlarıyla, kanlarıyla ödüyorlar. Bedelli askerlikle ilgili kanuna oy verdik. Bunun yanında, uzman çavuşlarla ilgili beklentiyi, talebi de karşılayalım, bu işi artık gündemden çıkaralım." diye konuştu.

Uzman çavuş ve jandarmaların sözleşmeli çalıştığını ve kadroya alınmak istediğini ifade eden Yönter, bu talebin MHP'nin seçim beyannamesinde de bulunduğunu hatırlattı.

Ülkücü Medya
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya