1 Ekim 2020 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

MHP'den 'İnsanlığın Huzur Projesi'

MHPden İnsanlığın Huzur Projesi
6 Aralık 2019
18:01
0
MHP Lideri Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda MHP AR-GE tarafından “İnsanlığın Huzur Projesi” hazırlanıyor.

KADİR YILDIZ/TÜRKGÜN

AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Elbette hepimizin aradığı huzurlu ve haysiyetli bir hayattır. Huzur olmadan nefesin, nefsin, niyetin, nigehban bir nefer halinin kıymet-i harbiyesi olup olmayacağı tartışmalıdır” dedi.

MHP Lideri Bahçeli’nin insanlığın bir huzursuzluk sarmalında bulunduğuna inandığını ifade eden Yönter “Huzuru büyük bir küme olarak ele alıp muhtevasına varlığın bütün hallerinin girdiğini düşünmektedir. Bu nedenle de insanın ve insanlığın huzur ve geleceği için çalışılmasını mecburi kabul etmektedir...Nihayetinde İnsanlığın Huzur Projesi üzerinde durmanın, konuyla ilgili samimi, iyi niyetli, milli ve manevi temele bağlı bir duruş göstermenin önemini uzun süredir gündemde tutmaktadır. Sayın Genel Başkanımız İnsanlığın Huzur Projesi konusunda MHP AR-GE’yi alanlarında yetkin ve yetişmiş bilim insanları ve uzmanlardan teşkil edilmiş bir Komisyon marifetiyle çalışması ve hazırlık yapması hususunda talimatlandırmıştır” dedi.

İnsanlığın Huzur Projesini yürütmek üzere İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Ahmet Güner Sayar görevlendirildi.
Ahmet Güner Sayar önemli bir Türk münevveri olarak biliniyor. 6 Kasım 1946 yılında İstanbul’da doğru. Şair ve yazar Abbas Sayar’ın oğludur. Çok sayıda makalesi ve kitabı bulunan Ahmet Güner Sayar iktisat tarihi üzerine önemli çalışmalarda bulundu.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya