24 Ekim 2019 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

MHP Lideri Kütahya Belediyesi'ni ziyaret etti

MHP Lideri Kütahya Belediyesini ziyaret etti
14 Temmuz 2019
12:46
0
MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, 31 Mart yerel seçimleri sonucu partisinin Belediye Başkanlıklarını kazandığı illere tebrik ziyaretlerine başladı.

HABER:MEHMET ARKAN

Ziyaretler kapsamında ikinci durak olarak Kütahya Belediyesini ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, burada  Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK tarafından karşılandı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK,  kentte yürütülen çalışmalar hakkında MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’ye bilgiler verdi.

 KÜTAHYA'NIN ANAHTARI VERİLDİ

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ ziyaret sonrası Kütahya Belediyesi Şeref defterini imzalayarak, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK günün anısına MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’ye hediye ve Kütahya’nın temsili anahtarını verdi.

 HALKA HİTAP ETTİ

Kütahya Belediyesi ziyareti sonrası Kütahya Belediyesi önünde düzenlenen mitingde Kütahyalılara hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ; ''Sözlerimin başında hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Kütahya’da yaşayan bütün kardeşlerimi hasretle bağrıma basıyorum. Bizleri kavuşturan Rabbim’e şükrediyorum.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kütahya tarih yazdı. Kükremiş sel gibi bendini çiğnedi aştı.''dedi.

KÜTAHYA EHLİNE EMANET EDİLDİ

Sözlerine Devam eden BAHÇELİ''

Kütahyalı kardeşlerim muazzam bir uyanış hamlesiyle sevdalılarına oy ve onay verdi. Çok şükür Kütahya ehline emanet edildi. Kütahya Işık veren Alim’iyle buluştu. Milliyetçi Hareket Partisi’ne muazzam bir sorumluluk ve görev yüklediniz. Sizlerin sayesinde üç hilal Kütahya’nın burçlarına dikildi. Hepinize müteşekkirim, hepinize şükranlarımı sunuyorum.''Dedi.

KÜTAHYA'LILARA TEŞEKKÜR ETTİ

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra partimizin yönetimine geçen belediye başkanlarımızı “Takdir-Tebrik-Teşekkür” temasıyla ziyaret ediyoruz. Bu vesileyle Söğüt’ten sonraki ikinci durağımız Kütahya’dır. 31

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya