9 Temmuz 2020 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli partimizin tek adayı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli partimizin tek adayı
29 Haziran 2020
20:01
0
MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Semih Yalçın,

YALÇIN, “Kurultay sürecinin başladığını duyurduktan sonra bazı şom ağızlar açılmaya ve maksatlı çevreler hemen entrikalar çevirmeye başladı. MHP'de liderlik olgusunun kendine özgü dinamikleri ve şartları vardır. Dışarıdan bu olguya nüfuz edilemez. Başbuğ Alparslan Türkeş'in ebediyete göçmesinden sonra gerçekleşen MHP kurultaylarında bu bağlamda demokratik liderlik yarışları sergilenmiştir. Hepsinde de Ülkücü iradenin kefesi, ezici bir ağırlıkla Devlet Bahçeli'den yana tartmıştır. Bu gerçek, bugün de değişmemiştir” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, "Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, 13. Kurultayda partimizin ve camiamızın tek adayıdır" dedi.

Beyaz Gazete'nin sorularını cevaplandırn Semih Yalçın, Kurultay sürecinin başlamasıyla bilrikte MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle koltuğunu bırakabileceği iddialarını dillendirenlere de net ve sert mesajlar verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın şunları ifade etti:

"Bu iddiaları dillendirenlerin bir kısmı kendinde genel başkanlık yetisi vehmedenler, bir kısmı partimizi içeriden karıştırmayı uman zavallılar, bir kısmı Sayın Devlet Bahçeli'nin hep haklı çıkmasından bıkıp usanan yılgınlar, bir kısmı da onsuz politikanın daha kolay olacağını düşünen siyasi rakipleridir. Bunların cümlesine kötü bir haberimiz var. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli korona virüs salgını öncesinde yaşadığı hastalığı atlattıktan sonra kısa sürede eski sıhhatine kavuştu. Şimdi hiç olmadığı kadar zinde ve sağlıklı… Hiç olmadığı kadar hazırlıklı ve kararlı… MHP teşkilatları ve Ülkücü camia onun

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.

Warning: require_once(/home/u7852336/bozkurt32.com/usr/cache/news_10.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u7852336/bozkurt32.com/cms_news.php on line 89