31 Mayıs 2020 Pazar
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Küfürbaz Sebahattin Önkibar'a büyük tepki

Küfürbaz Sebahattin Önkibara büyük tepki
9 Ekim 2019
18:16
0
Defalarca maskesi düşürülen sözde gazeteci ODA TV yazarı Sabahattin Önkibar, gündem olabilmek, iş arayışını hızlandırmak için MHP düşmanlarına yaranmak için yazarımız MHP Gelen Başkan Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'in üç günlük bebeğine sosyal medya üzeri

Yıllardır klavye gazeteciliği yapan, 'Ankara kulisleri' diye başladığı haberlerinin hiçbirisi tutmayan ve gittiği tüm gazetelerden kovulan ODA TV yazarı Sabahattin Önkibar, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı ve Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek'e sosyal medyadan ağır hakaretlerde bulundu.

Yıldıray Çiçek'in yeni doğan ve ismini MHP lideri Devlet Bahçeli'nin koyduğu Efebey bebeği hedef tahtasına koyan Önkibar, üç günlük bebeğe ettiği küfürler üzerine başta MHP camiası olmak üzere söz konusu çirkin olayı duyan toplumun büyük bir bölümü, Önkibar için insani değerlerini tümden yitirmiş, ahlaki değerlerinden hiç nasip almamış yaratık olarak nitelendirildi.

Twitter üzerinden cevap veren Yıldıray Çiçek ise, 'Türkiye gazetesindeyken beyin ameliyatı olan bu şahsın, beynini yerine koymayı unutmuşlar. Şerefi ve haysiyetini de tamamen bedeninden çıkarmışlar' açıklamasında bulundu.

Paylaşımının altına binlerce masaj göndererek tepkisini ortaya koyan MHP'lileri de çileden çıkaran paylaşımlarına devam eden Sabahattin Önkibar, Devlet Bahçeli'nin rahatsızlığının 'Üst solunum yolları enfeksiyonu' olmadığını iddia etmiş ve asıl hastalığının 'Organ yetmezliği' olduğu yalanını servis etmişti...

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya