4 Haziran 2020 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 

İstanbullulara müjdeli haber... Ücretsiz olacak

İstanbullulara müjdeli haber... Ücretsiz olacak
15 Mayıs 2019
19:01
0
İBB Meclisi'nde AK Parti Grup Başkanvekili olan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'dan İstanbullulara müjde geldi.

Özel bir TV yayınına katılan İBB Meclisi'nde AK Parti Grup Başkanvekili Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda toplu taşımanın ücretsiz olacağını duyurdu.

Göksu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Haziran ayı çok fazla sınav ayı. Bu Haziran ayı içerisinde bütün öğrencilerimizin sınavları, YKS, orta öğretim sınavları, KPSS gibi ne kadar sınav var ise hepsinde toplu taşıma araçlarını ücretsiz hale getirdik. Yeni bir uygulama daha yaparak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda yine toplu taşıma araçlarını ücretsiz hale getiriyoruz. Yarın komisyonlarımızdan bunları çıkaratacağız."

AK Partili Göksu'nun konuşmalarından öne çıkan başlıklar şöyle: 

"Gördüğümüz tablo ile sandıktan çıkan tabloda örtüşmezlik vardı"
Esenler Türkiye'nin sosyolojik yapısını yansıtan bir ilçemiz. Gelenekle modernliğin bir arada yaşandığı, göçle şekillenmiş bir ilçe. İstanbul'da en genç nüfusa sahip. Yüksek derecede oy almamızın birçok sosyolojik ve siyasal nedenleri var. Sosyolojik yönü Esenler halkının kadirşinaslığı, siyasal olarak biz çok dinamik bir teşkilatız. Biz çok daha farklı kazanacağımızı bekliyorduk. Zaten bütün kamuoyu araştırmalarında, yapmış olduğumuz ziyaretlerde gördüğümüz bir tablo bir de sandıktan çıkan tablo var. Her iki tablo karşısında bir örtüşmezdik var. 

"Sandıkların yüzde 10'u bu farkı kapatıyorsa yüzde 100'ünde ne olurdu?"
AK Parti'nin Türk siyasetine getirdiği çok önemli bir kazanç var. Hiçbir şekilde kazandığında bile 'kazandım' demedi. Yüzde 50

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya