9 Temmuz 2020 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Eğitim yuvası mı? Terör kampı mı?

Eğitim yuvası mı? Terör kampı mı?
1 Temmuz 2020
10:16
0
PKK/PYD/YPG terör örgütü uzantıları KKTC’deki Yakın Doğu Üniversitesinde yuvalandı. Üniversite yönetimi ise terör örgütleri ile irtibatı olan isimlerin ilişiğini kesmek yerine onlarla birlikte hareket ederek eğitim yuvasını adeta terör kampına çevirdi.

Kadir YILDIZ / TÜRKGÜN 

Terör örgütleri PKK ve FETÖ bu defa da KKTC’deki Üniversitelerde ortaya çıktı

Üniversitedeki terör örgütü uzantılarının PKK ve FETÖ’nün para akışını sağlamada rol aldıkları iddiaları iddia ediliyor. Eğitim maskesi adı altında terör örgütüne eleman devşiren isimlerin Üniversitenin kurucu rektörü Dr. Suat Günsel ve Mütevelli heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel ile olan samimi fotoğrafları pes dedirtti.

Eğitim adı altında Üniversitelerde örgütlenen terör örgütü üyeleri KKTC’ye uzandı. Yakın Doğu üniversitesinde örgütlenen teröristler Üniversite yönetimi ile de işbirliği içine girdi. Üniversitenin Kurucu Rektör ve Mütevelli Heyeti Başkanıyla samimi pozlar veren teröristlerin kamplarda çektirdiği fotoğraflar ortaya çıktı. Terör örgütü üyeleri sempatizan toplamak için üniversite yatay geçişlerine de el attılar. Sayıları her geçen gün artan terör örgütü sempatizanları öğrenci konseylerini kazanabilecek safhaya ulaştılar. Üniversite yönetimi ise sessizliğini korumaya devam etti.

KKTC’deki terör örgütü uzantıları PKK ve FETÖ’nün para akışını sağlamada da rol aldıkları iddialar arasında yer aldı. Eğitim maskesi adı altında terör örgütüne eleman devşiren isimlerin Üniversitenin kurucu rektörü Dr. Suat Günsel ve Mütevelli heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel ile olan samimi fotoğrafları pes dedirtti.

Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Konsey başkanı Serdar Kayaalp, PKK’nın “gençlik yapılanması” olarak adı geçen YDG-H’nin üniversitelerdeki örgütlenmesi olan DEMGENÇ’in (Demokratik Gençlik Konfederasyonu) başkanlığını yürüttüğü ve

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya