3 Temmuz 2020 Cuma
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Ege TV yayın hayatına başlıyor

Ege TV yayın hayatına başlıyor
8 Kasım 2019
14:31
0
1994 yılında Ege'deki il bölgesel televizyon olarak kurulan ve 23 yıl kesintisiz bir şekilde yayın yapan Ege TV, 2017 yılında yayın hayatını sonlandırmıştı. Yaklaşık 2 yıllık aranın ardından yayın izni Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) onaylanan Ege T

HABER:MEHMET ARKAN

EGE BÖLGESİNİN İLK BÖLGESEL KANALI

İzmirli bir grup iş adamı tarafından 1994 yılında Ege'deki ilk bölgesel televizyon olarak kurulan ve 23 yıl kesintisiz bir şekilde yayın yapan Ege TV 1 Mayıs 2017 tarihinde yayın hayatına son vermişti.

Köklü bir medya kuruluşu olan Ege Tv, yaklaşık 2 yıllık aranın ardından Kanal 58 Yönetim Kurulu Başkanı Adem Erdağı’nın girişimleri sonucunda yeniden yayın hayatına başlıyor. Anadolu’da faaliyetini sürdüren Kanal 58’in ardından Ege TV’yi de satın alan medya patronu Adem Erdağı, Ege TV’yi yeniden Ege Bölgesi’ne kazandırmış oldu.

EGE TV Yİ TEKRAR EGE BÖLGESİNE KAZANDIRDIK

Konuyla ilgili açıklama yapan Erdağı’’Ege Bölgesinin İlk Bölgesel kanalını tekrar yayın hayatına başlatmanın heyecanını yaşıyoruz.Ege Tv nin Ege Bölgesi için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Böyle köklü bir kanalın ekranının karartılmasına gönlümüz müsaade etmedi. Bizde tekrar yayın hayatına girmesi için girişimlerde bulunduk ve tekrar Ege Tv’ yi Ege Bölgesine kazanırdık. Mutluyuz ,tüm Ege Bölgesine ve ülkemize hayırlı olsun.’’Dedi.

Kanal yönetimi tarafından Yayın izni Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) onaylanan Ege TV’nin yayın tarihi ise 15 Kasım olarak belirlendi. Kanalın yayın frekanslarının ise önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya