1 Haziran 2020 Pazartesi
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Devlet Bahçeli'nin talimatı ile Düzce'de de yapılacak

Devlet Bahçelinin talimatı ile Düzcede de yapılacak
27 Temmuz 2018
13:03
0
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin ekmek zammı ile ilgili yaptığı değerlendirmede başlatmış olduğu "Askıda Ekmek" talimatını MHP Düzce İl Teşkilatı da hayata geçiriyor.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu yaptığı yazılı açıklamada liderleri Dr. Devlet Bahçeli'nin peşinden giderek Ankara'da başlatılan askıda ekmek projesini Düzce'de de hayata geçireceklerini belirtti.


Caboğlu, " Genel Başkanımız halk adamıdır. Kendi adına bir şey istemeden halkı adına hayatını adamış değerli bir devlet adamıdır. Ekmeğe yapılan yüzde 15 gibi büyük bir zam oranına Genel Başkanımız tepki gösterdi ve yeni bir projeyi hayata geçirdi. Dr. Devlet Bahçeli'nin başlatmış olduğu askıda ekmek projesini bizlerde MHP Düzce Teşkilatı olarak ilimizde başlatacağız" dedi.
Konu ile ilgili olarak Fırıncılar Odası ile görüşeceğini belirten Caboğlu, "Düzce'de bulunan bütün fırınlarda askıda ekmek koymaları için bir bölüm oluşturmalarını talep edeceğiz. İhtiyaç sahibi insanlara maddi durumu iyi hayırsever vatandaşlar tarafından ekmek bırakılmasını talep edeceğiz.

Fırıncılar da ihtiyaç sahibi olanlara ekmekleri verecekler. Bizim örf ve adetlerimizde paylaşmak önemli bir yer tutuyor ve bizler bu proje ile insanların yeniden paylaşmanın önemini anlamalarını sağlamak istiyoruz. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin talimatı ile hayata geçireceğiz projenin Düzce de amacına ulaşacağına canı gönülden inanıyorum" ifadelerinde bulundu.

Ülkücü Medya
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya