8 Temmuz 2020 Çarşamba
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Çoklu Barodan neden rahatsızlar?

Çoklu Barodan neden rahatsızlar?
1 Temmuz 2020
10:31
0

Bu ülkede yaşayıp, günlük gelişmelerden haberdar olan herkes, baroların geneli itibarıyla uzun yıllardır sol zihniyetin tekelinde olduğunu bilir. Bu ülke, sol içinde her türlü melaneti barındırmaktadır ve bu durum barolara da aynen yansımıştır. Ele geçirdikleri barolar üzerinden, ülke ve millet menfaatleri yerine kendi güdük zihniyetlerini dayatma devrinin kapanmasından rahatsız olanlar için yapılabilecek bir şey yoktur.

Avukatlık yasasında değişiklik öngören ve çoklu baro kurulmasına imkân tanıyan kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu. Teklifin ayrıntılarına bakınca, öyle kıyametin koparılmasını gerektiren bir durumun olmadığı net olarak anlaşılıyor. Tam tersine, hukukun daha iyi, daha hızlı işlemesini sağlayacak bir yapı kurulduğu gibi, baroların belli bir ideolojik zihniyetin tekelinde kalmasının da önüne geçiliyor. Zaten sorun da tam olarak buradan çıkıyor.

SOL ZİHNİYETİN TEKELİNDE

Bu ülkede yaşayıp, günlük gelişmelerden haberdar olan herkes, baroların geneli itibarıyla uzun yıllardır sol zihniyetin tekelinde olduğunu bilir. Sol zihniyet derken, bunu sadece sosyal demokratlar olarak değerlendirmemek lazım. Ne yazık ki bu ülkede sol, içinde her türlü melaneti barındırmaktadır ve bu durum barolara da aynen yansımıştır.

Ülkenin varlığına, birliğine, geleceğine saldırılara, vatan evlatlarının genç yaşlarında bölücü hainler tarafından şehit edilmesine sessiz kalan bu barolar, sıra hainlere sahip çıkmaya gelince herkesten önce koşar, “demokrasi” maskesi ile terör örgütlerine açık ve net şekilde destek

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya