23 Şubat 2020 Pazar
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

Bülent Arınç; Truva atı bile değil, açıktan oynuyor!

Bülent Arınç; Truva atı bile değil, açıktan oynuyor!
11 Eylül 2019
10:01
0

Bülent Arınç denen adamın dini, imanı, ırkı, mezhebi nedir gerçekten çok merak ediyorum. Bizi de bu merak öldürecek inanın. Bülent Arınç’ın her konuşması, her açıklaması bizim bu merakımızı daha çok arttırıyor. Geçen gün çıktığı bir televizyon programında yine bu meraklanma halimizi arttırdı.

HDP-PKK sevdalısı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezaya karşı çıkarak ona sahip çıktı. Teröre yardım ve yataklıktan dolayı görevden alınan HDP’li Ahmet Türk’e sahip çıktı. Büyük bir nankörlük göstererek AKP’yi bölmek, Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ı devirmek için harekete geçenleri kutsadı.

Canan Kaftancıoğlu’nu savunma cümleleri şunlar olmuştur:

5-6 yıl sonra bu davanın açılması zorlamadır.  Tweetleri ifade özgürlüğüne giriyorsa, ben bunlara tahammül etmek zorundayım. Üzerinden 5 yıl geçtikten sonra bu dava açılıyor ve 2. celsede bu karar veriliyor.

Oysa Canan Kaftancıoğlu’na milli ve manevi değerlere düşmanlık, alay, aşağılama içerikli twitleri sorulduğunda “Tweetlerimi parti politikasına göre paylaşıyorum” demişti. Her twitinin bugün de arkasında olduğunu söylemişti.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, daha iki ay önce PKK terör örgütünün propagandasını yapmaktan, hapisle cezalandırılan "Bakur/Kuzey" isimli belgeselin yönetmenlerine destek vermişti.

5 ay önce de, PKK kurucularından terörist Sakine Cansız’ı sahiplenme twitleri sorulunca “(Sakine Cansız) hakkındaki düşüncelerim değişmedi.” demişti.

Yani, Canan Kaftancıoğlu 10 yıl önce ne düşünüyorsa, bugün de aynısını düşünmektedir.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya