25 Mayıs 2020 Pazartesi
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Bu CHP, bitiktir

Bu CHP, bitiktir
12 Ekim 2019
10:16
0
Türkiye’nin bekasını dahi görmüyor ve tanımıyorlar. Sözleriyle, yaptıklarıyla, eylemleriyle, değerlendirmeleriyle sadece ve sadece Türkiye ile meselesi olanlara malzeme veriyor, onları besliyorlar. Aklın, vicdanın, insanlığın kabul edemeyeceği komplolar k

Türkiye bir beka mücadelesi veriyor. Tarihin en büyük sınır ötesi herakâtı yapılıyor. Böyle bir durumda beklenir ki, bütün siyasi partiler tek ses, tek yumruk olsunlar. Siyasi hesaplar bir kenara bırakılsın, milli ruh uyansın, milli birlik en üst seviyeye çıksın. CHP’nin siciline bakarak bu konuda endişeli olsak da, harekâtın ilk dakikalarında biraz da sınır ötesi harekât tezkeresine Mecliste evet demelerini dikkate alarak böyle bir havanın olacağını, bu birliğin sağlanacağını düşünmüştük. Ne yazık ki, bu düşüncemiz fazla uzun sürmedi. CHP yine CHP’liliğini yaptı ve HDP ile nasıl özdeşleştiğini, nasıl savrulup Türkiye’nin partisi olmak yerine, Türkiye ile meselesi olanların sözcülüğüne soyunduğunu, ibretle ve içimiz sızlayarak izliyoruz.

HDP İLE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORLAR

Tezkereye evet verdiler, ama daha o görüşmeler sırasından Meclis kürsüsüne çıkıp, Suriye’nin toprak bütünlüğünü adeta bir korsan devlet misali bozduğumuzu iddia edecek kadar ileri gittiler ve Türk askerini işgalcilikle suçlayan HDP’li alçaklardan bir farkları olmadığını ortaya koydular. Sonrasında yapılan açıklamalarda da verdikleri oyun içini boşaltmak, altını oymak, yapılan operasyonu sulandırmak için akla ziyan şeyler söylediler. Bir defa daha gördük ve anladık ki, bu CHP varken, Türkiye’nin başka bir düşmana ihtiyacı yok. Açık ve net şekilde Türkiye’nin en ivedi, en ciddi, en ağır meselesi olmuşlardır.

YÜZLERİNE AYNA TUTUYORUZ

Bu yazdıklarımız ve katıldığımız televizyon programlarında söylediklerimiz,

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya