25 Mayıs 2020 Pazartesi
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Başkan Sarı, İlkeli duruş, Ortak akıl ve şeffaf belediyecilik yolunda ilerliyor

Başkan Sarı, İlkeli duruş, Ortak akıl ve şeffaf belediyecilik yolunda ilerliyor
12 Ekim 2019
00:31
0
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Türk Eğitim-sen yönetimi ile güncel konular, Amasya’daki eğitim sorunları ve sendikaların sorunları hakkında istişare toplantısında bir araya geldi.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi ve sendika yönetiminin daveti üzerine kendileri ile akşam yemeği eşliğinde bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda güncel konular haricinde, Amasya’daki eğitim sorunları, sendikaların sorunları ve belediye tarafından hayata geçirilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

İlkeli duruş, ortak akıl, şeffaf belediyecilik sloganı ile başlanılan her işte; ilkeli tavrı değiştirmeyen ve istişareler yaparak Amasya için en doğru olanı bulmaya çalışan Başkan Sarı, “Son derece verimli geçen toplantıda; birçok fikiri masaya yatırdık. Hayata geçirilecek bir takım projeler için ise ortak kararlar aldık. Böyle bir toplantıyı organize ederek bizleri davet eden, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamil Terzi ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Sarı’ya toplantı da Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çoban ve Hasan Şahin, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Muammer Tufanoğlu, Fen İşleri Müdürü Ali Özel ve Hukuk danışmanı Umut Yolcu eşlik etti.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya