31 Mayıs 2020 Pazar
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

Bakan Varank'tan operasyon mesajı: Adımları atmak üzereyiz

Bakan Varanktan operasyon mesajı: Adımları atmak üzereyiz
9 Ekim 2019
11:16
0
Saanyi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, gündeme ilişkin açıklamada bulundu. İzmir'de açıklamada bulunan Bakan Varank, sınırlarımızda terör devleti kurmak için planlar ve harcamalar yapıldığını söyledi.

Bakan Varank şunlara değindi:

Ekonomiyi güçlendirecek adımları atarken, bölgemizdeki meydan okumalarla mücadele ettik, ediyoruz, bundan sonra da mücadeleye devam edeceğiz. Türkiye’nin yaptığı kolay bir iş değil. Ortada tezgah var. Sınırımızın yanında terör devleti kurmak için planlar ve harcamalar yapılıyor. Silah ve mühimmatından tutun da beslenen paralı askerlere harcadıkları paranın haddi hesabı yok. Sinsice planlar yapıyorlar. Yıllardır bu tezgahı bozmak için her alanda mücadele ediyoruz.

Türkiye kendi göbeğini kendi kesebilecek bir güce sahip ülkedir. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarıyla terör olaylarını sona erdirecek adımları atmak üzereyiz. Türkiye’nin bu adımlarından bazıları rahatsız oluyor. Çıkardıkları gürültü, yıkılan hayallerinin bir sesi. Şundan emin olabilirsiniz, bunlar bizim için yok hükmündedir. Hiçbir tehdit Türkiye’nin kararlılığını etkileyemez.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya