11 Ağustos 2020 Salı
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 

Antalyalı çocukların bayramlık kıyafetleri MHP'den

Antalyalı çocukların bayramlık kıyafetleri MHPden
2 Ağustos 2020
13:46
0
Antalya MHP İl Başkanlığı tarafından 19 ilçede çocuklara bayramlık kıyafet hediye ediliyor.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve İl Başkanı Hilmi Durgun da tespit edilen aileleri ziyaret ederek, hem çocuklara bayramlık hediye etti, hem de ailelerin taleplerini dinledi. Ziyaretler kapsamında ikiz kardeşler Milletvekili Başkan'dan bilgisayar talep ederken, engelli bir birey de iş talebinde bulundu.

Bayram öncesi çocukları sevindirmek için bir hediye organizasyonu düzenleyen MHP Antalya İl Başkanlığı, bu kapsamda 19 ilçede çalışmalarını sürdürüyor. İlçe başkanları ve teşkilat mensupları hazırlanan kıyafetleri çocukların evlerine giderek teslim ederken, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve İl Başkanı Hilmi Durgun da bugün ziyaretlerini sürdürdü. Kepez ilçesinde tespit edilen aileleri ziyaret eden Başkan ve Durgun, hem anne babaların sorunlarını dinledi, hem de çocuklara kıyafet hediye etti.

Çocukların ve ailelerin ziyaretleri sırasında bazı talepleri de oldu. İkiz kardeşler Milletvekili Başkan'dan bilgisayar talep ederken, engelli bir birey de iş talebinde bulundu. Ailelerin iletişim bilgilerini alan Abdurrahman Başkan ise bayram sonrası talepleri yerine getireceğinin sözünü verdi.

“Çocuklar için ne yapsak azdır”

Çocukların geleceğin teminatı olduğunu hatırlatan Başkan, “Çocuklar için biz ne yapsak azdır. Onlar bizim geleceğimiz. Gelecekte bizim yerimizi alacaklar. Bir vesileyle onları ziyaret ettik. Geliri nispeten düşük aileleri ziyaret edip, sevindirdik. Sadece hediyeler değil onların sorunlarını da dineldik. İkiz çocuklarımızın bilgisayar istedi, engelli vatandaşımız iş istedi. Bizde inşallah dertlerine derman olmaya çalışacağız.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya