6 Aralık 2019 Cuma
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
ANKET


 
Son Haberler

ABD’den o ülkeye ağır suçlama! ‘Teknolojilerimizi çaldılar’

ABD’den o ülkeye ağır suçlama! ‘Teknolojilerimizi çaldılar’
15 Ağustos 2019
22:46
0
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, basına verdiği röportajda Rusya'yı hipersonik silah geliştirme konusunda ABD'nin teknolojilerini çalmakla suçladı.

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton,Radio of America'ya verdiği röportajda, Rusya'nın silah teknolojileri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John R. Bolton,Rusya'yı hipersonik silahgeliştirme konusunda ABD'nin teknolojilerini çalmakla suçladı.

Rusya'nın Arkhangelsk yakınlarındaki bir askeri eğitim sahasında meydana gelen patlamaya değinen Bolton, ''Rusya'nın nükleer silah taşıyıcı araçların geliştirilmesi çalışmalarının sürdüğünün göstergesi'' yorumunda bulundu.

Bolton, ''Bu olay Rusya'nın sadece nükleer mühimmatlarını modernize ettiğinin değil, yeni taşıyıcı araçların geliştirmek için yeterli miktarda para harcadığını da gösteriyor'' dedi. Bolton, Rusya'nın aynı zamanda hipersonik taşıyıcılar ve hipersonik seyir füzeleri için ABD teknolojisini çaldığını ileri sürdü.

Daha önce kremlin yapılan açıklamada olaya ilişkin ABD'li politikacalın değil, testi gerçekleştiren ve olayla ilişiği olan kurumların açıklamalarına önem verilmesi gerektiği vurgulanmıştı.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya