9 Temmuz 2020 Perşembe
RSSFacebookTwitterPinterestInstagram
ANKET


 
FOTO GALERİ
 
VİDEO
 
Son Haberler

28 Şubatçı Fethullah Gülen'i ihanet için referans alan!

28 Şubatçı Fethullah Güleni ihanet için referans alan!
4 Haziran 2020
10:01
0

          Devlet Bahçeli 28 Şubat sürecini, MHP Genel Başkanı olarak girdiği 18 Nisan 1999 seçimleri sonrasında “Eğer irticai faaliyeti yakın bir tehdit olarak değerlendiriyorlarsa, irticanın tarifi ve kapsamı ve bu kapsam içine girenlerle samimi, inançlı kitleyi ayırmak lazım. Samimi Müslüman kitleyi incitecek, kıracak davranışları tasvip etmemek lazım. Bunu artık Türkiye’nin gündeminden çıkarmak lazım.” şeklinde değerlendirmişti. MHP tarihi boyunca hiçbir zaman inançlı insanları incitecek bir oluşumun içinde olmamıştır.

          Yeni Akit gazetesinde Kenan Alpay isminde siyasal Kürtçü, cumhuriyetin değerleriyle kavgalı, Türklük, Atatürk, MHP, Devlet Bahçeli dendiğinde cin çarpmışa dönen bir yazar var. Cumhur İttifakı bir bozulsa inanın zil takıp oynayacak… AKP-MHP birlikteliğiyle kurulan ittifaktan o derece rahatsız. Cumhur İttifakı kurulduğundan bu yana rahatsızlığını sürekli ifade eden yazılar yazıyor.

          Geçtiğimiz gün Yeni Akit gazetesindeki köşesinde yine zırva dolu bir yazı yazarak şunları söyledi: 27 Mayıs cuntasının içinden Türkeş’i ayıklayıp kahramanlaştırmanın, 28 Şubat darbe sürecinden Bahçeli ve Perinçek’i aklayıp müttefik diye pazarlamanın peşine Mavi Marmara seferine çamur atmaya kalkışmak ciddi ciddi toplumun asabını bozuyor, öfkesini kabartıyor, bilmem farkında mısınız? Ahlaki ve siyasi hakikatlerle oyun oynamak, zırt pırt yeni baştan tarih yazmaya kalkışmak, sık sık değişen dost-düşman ve iyi-kötü

Haberin Tamamı İçin Tıklayın »

Türkgün
...
... / 10
0 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
Bozkurt 32
0123 111 11 11
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya